Naše služby

v našich řadách najdete pouze profesionály, kteří jsou připraveni vám poradit v následujících oborech
Rychle
Proč jsme úspěšní v rychlosti prodeje?
Umíme stanovit reálnou tržní cenu

Letité zkušenosti a znalost místních realitních trhů, moderní internetové a statistické nástroje (cenové mapy) nám umožnují stanovit reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti.

Víme jak propagovat

Moderní internetový marketing, profesionální fotograf, homestaging, přizpůsobování prodejní strategie v průběhu prodeje nám zajišťuje dostatek solventních zájemců o Vaši prodávanou nemovitost.

Umíme vyjednat a přesvědčit

Dlouholeté zkušenosti v obchodě a neustálý trénink obchodních znalostí a dovedností nám umožňuje rychle přesvědčit většinu klientů pro koupi Vaší nemovitosti.

Bezpečně
Proč jde s námi prodej nemovitostí hladce?
Praktikujeme osvědčené procesy a postupy

Zkušenost s realizací stovek obchodů nám umožňuje volit ty nejbezpečnější varianty pro prodej Vaší nemovitosti. Nezkazit dobré jméno Vaší nemovitosti na trhu je jedním se základních stavebních kamenů naší úspěšné práce. Stanovení správné ceny, formy a četnosti prezentace Vaší nemovitosti, jakož i správné jednání s klienty je toho důkazem.

Využíváme zkušené advokáty

Spolupracujeme výhradně s profesionály na převod nemovitostí – advokáty. Peněžní transfery jdou pouze a výhradně formou vázaných úschovních účtů (banka, notář, advokát). Vždy poskytujeme osobní konzultace na daný konkrétní obchod, při kterých najdeme optimální řešení pro všechny zúčastněné. Naše umění vyjednat a přesvědčit je toho důkazem.

Využíváme profesionálního koordinátora (převodce)

Disponujeme profesionálem, který zajištuje veškeré náležitosti od začátku faktické realizace prodeje (počínaje složením rezervační zálohy). Tato osoba koordinuje, navrhuje a vyhodnocuje veškerou komunikaci mezi prodávajícím, kupujícím, bankou, advokátem, exekutorem, družstvem, SVJ atd.

Vzděláváme se

Sledujeme nejnovější legislativní úpravy a noviny, tak abychom neopomněli žádnou právní, daňovou či jakoukoliv zákonně stanovenou povinnost.

Výhodně
Proč je pro Vás spolupráce s námi výhodná?
Neproděláte

Umíme stanovit maximální tržní cenu a tu to v krátkém čase prodat. Každou případnou slevu ze stanovené ceny umíme podložit reálnými daty, na jejichž základě jsme se rozhodli takovou změnu ceny navrhnout. Rychlým prodejem Vám ušetříme provozní náklady na danou nemovitost (energie, hypotéky apod.)

Ušetříte čas

Zajistíme Vám bezstarostný prodej a převod Vaší nemovitosti. Na prohlídky nemovitostí Vám budeme vodit pouze skutečné, solventní, bonitní a prověřené zájemce.

Budete mít přehled co se děje

Pravidelně, stručně a srozumitelně Vás budeme informovat o průběhu prodeje Vaší nemovitosti. Navrhneme a zkonzultujeme s Vámi každý krok vedoucí k rychlému a úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti. Hrajeme otevřenou hru!

Pojďme probrat naši budoucí spolupráci

Pošlete nám zprávu, včetně kontaktu a my se vám obratem ozveme