Reference našich klientů

Zpětná vazba je pro naši práci nesmírně důležitá. Díky našim skvělým klientům se s vámi můžeme podělit o jejich osobní zkušenosti.
Z důvodu autenticity uveřejňujeme reference v originálním znění.

Jako člen představenstva Bytového družstva Karlovy Vary a předseda Autoklubu Karlovy Vary dlouhodobě spolupracuji s paní Zdeňkou Matouškovou. Spolupráce s ní je profesionální, bezproblémová, k mé plné spokojenosti. Mnohokrát nám pomohla.

Ing. Jiří Čermoch
Člen představenstva Bytového družstva Karlovy Vary a předseda Autoklubu Karlovy Vary

Dobry den. Jsem zástupce společnosti KSM 2006 s.r.o., která vlastní nemovitosti k pronajmu v Karlových Varech.Vždycky když jsme hledali nového nájemníka tak se prvnířadove obraceli na realitní specialistku p.Zdeku Matuoškovou.Duvodem k tomu je její profesionalita v daném oboru ,vstřícnost ,příjemnost v jednáni .Za dobu spolupráce s p.Matuoškovou jsme pronajali, diki její, většinu našij nemovitosti která byla k pronajmu.Tešimse na další spolupráce

Z pozdr. Zubko Vasyl

Vážená paní Matoušková, v roce 2014 jsme prodávali dům v Sadově a kupovali dům v Ostrově přes realitní kancelář, vše jste nám zařizovala Vy osobně. Vzhledem k Vašemu profesionálnímu přístupu, ochotě a pečlivosti vše proběhlo hladce, i když to bylo náročné - prodej a koupě na sebe musely navazovat, a kupující si vyřizovali půjčku. Byli jsme s Vaší prací natolik spokojeni, že jsme se na Vás obrátili znovu v roce 2017, když jsme prodávali rekreační chatu v Herstošicích. Opět vše dopadlo díky Vám ke spokojenosti všech zúčastněných. Tímto Vám chceme poděkovat a případným zájemcům Vás budeme doporučovat.

Ještě jednou děkujeme, manželé Jaroslava a Bohuslav Duchkovi, Ostrov.

Pojďme probrat naši budoucí spolupráci

Pošlete nám zprávu, včetně kontaktu a my se vám obratem ozveme